Opublikowano:

Jak zamontować obraz bez wiercenia? Garść praktycznych porad

Nowoczesne systemy zawieszeń

Praktycznie w każdym pomieszczeniu znajdują się ozdoby na ścianach. Obrazy, zdjęcia, plakaty, grafiki, rysunki, a nawet ułożone puzzle oprawione w ramkę  – dzięki nim pomieszczenie wydaje się przytulniejsze i ciekawsze. Są też miejsca, które wymagają częstej zmiany ekspozycji – na przykład galerie i muzea. Ciągłe wiercenie nowych dziur to nie tylko niszczenie ściany, lecz także konieczność maskowania starych, nieestetycznych otworów. Jest to także ogromna strata czasu i energii. Jaką mamy alternatywę?

 

Tam, gdzie wymagane są częste zmiany dekoracji, doskonale sprawdzą się nowoczesne systemy zawieszeń. Są to estetyczne, funkcjonalne, dyskretne i bardzo proste w montażu rozwiązania. Co więcej, mogą być instalowane pod sufitem, w narożnikach a nawet na suficie. Sprawdzą się więc w wysokich galeriach, sklepach lub obiektach użyteczności publicznej. W zależności od potrzeb, zawieszamy na specjalnych hakach i linkach jeden lub więcej obrazów w dowolnym rozmiarze. Montaż jest niezwykle prosty i szybki:

 

  • montujemy jeden lub więcej profili przy suficie
  • dołączamy zaczepy linek
  • w razie potrzeby malujemy profile na dowolny kolor
  • doczepiamy hak o wytrzymałości nawet do kilkudziesięciu kilogramów
  • wieszamy wybrany obraz lub inne dzieło
  • zmieniamy ekspozycję, kiedy tylko potrzebujemy

 

Systemy zawieszeń NEWLY wymagają wyłącznie jednorazowej instalacji profili. Zawieszenie innych obrazów nie wymaga wiercenia nowych dziur na innej wysokości lub w innymi miejscu. Nie będzie nam również potrzebny fachowiec – można to bez problemu zrobić samemu. Systemy dostępne są w różnych wariantach, dzięki czemu sprawdzą się także we wnętrzach nowoczesnych i minimalistycznych, niezależnie od wysokości pomieszczenia. Profile wykonane są z wysokiej jakości aluminium i montowane na niewidocznych klipsach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *