Opublikowano:

Jak zabezpieczyć obraz przed kradzieżą?

Jak zabezpieczyć obraz przed kradzieżą?

Cenne obrazy co raz częściej zdobią wnętrza w muzeach, galeriach, szkołach, biurach i innych obiektach użyteczności publicznej. Wystawione dla zwiedzających eksponaty wymagają zapewnienia im bezpieczeństwa przed ingerencją osób trzecich, zniszczeniem lub kradzieżą. Zabezpieczenie obrazów przed kradzieżą jest to wyzwanie wymagające odpowiedniego przygotowania. Należy pamiętać o jednoczesnej konieczności zapewnienia eksponatom bezpieczeństwa oraz umożliwieniu gościom galerii, szkół i innych obiektów, pełnego dostępu do nich tak, aby umożliwić im podziwianie go z jak najbliższej odległości, gwarantującej dostrzeżenie jego kunsztu i walorów estetycznych.

Rozumiemy potrzebę stosowania zabezpieczeń obrazów

Jesteśmy firmą zajmującą się od wielu lat profesjonalnymi systemami zawieszeń NEWLY. Naszym celem jest umożliwienie Państwu takiej prezentacji obrazów, zdjęć, grafik, prac plastycznych, plansz informacyjnych czy reklamowych, aby mogli Państwo zadbać zarówno o ich bezpieczeństwo, jak i wyeksponować  obraz w najbardziej dla niego korzystny sposób. Dlatego też znajdą Państwo w naszej ofercie systemy zabezpieczające obrazy przed kradzieżą stanowiące połączenie najwyższej jakości, estetyki i funkcjonalności. Są to zestawy dające możliwość na zamontowanie obrazów praktycznie w każdym miejscu, również na pochyłych ścianach, ścianach pod schodami i w wielu innych problemowych miejscach.

Systemy zabezpieczające obrazy przed kradzieżą NEWLY

W skład oferowanych przez nas zabezpieczeń wchodzi Hak H100 z zabezpieczeniem, posiadający solidną blokadę zabezpieczającą przed kradzieżą lub zniszczeniem. Świetnie sprawdzi się w miejscach publicznych, galeriach, biurach. Jest praktycznie niewidoczny dla oka, ponieważ stawiamy na prostotę wykonania. Jego maksymalny udźwig wynosi 20 kg, co da Państwu ogromne możliwości jego wykorzystania. Przystosowany jest do mocowania na linkach stalowych i perlonowych. Można go zakupić w zestawie z pozostałymi akcesoriami: wkrętami, linkami, kołkami rozporowymi w bardzo przystępnych cenach.